ru ua en

Марія Корнієнко

Речі, що створюють настрій

Добридень!

Цей сайт створений в січні 2012 року. І постійно в процесі наповнення.

Якщо ви опинилися тут - здається, вам цікаво, що створює зі шматочків шкіри та хутра ця дівчина на фото ліворуч (тобто я). Робится це все за допомогою ножиць, швейної машинки, клею та ще безлічі інших речей. Детальніше про процес створення картин зі шкіри.ю гаманців з пейзажами та сумок з аплікацією - тут. Детальніше про конкретні моделі гаманців та сумок - в "крамничці"

Ознайомитись з моєю творчістю ви можете, перегорнувши сторінки альбому (для цього треба натиснути на картинку праворуч знизу) На сторінках альбому картини зі шкіри та хутра, сумки та гаманці згруповані по темах і супроводжуються світлинами кримських пейзажів. Зараз вже з'являються нові картини, стало більше видів гаманців, тому альбом вже вміщує в себе не весь асортимент.

повністю все ви можете знайти в "крамничці", де мої твори зібрані не по темах, а по типах (картини зі шкіри та хутра на одній "Вітрині", гаманці з пейзажем - на іншій і т. д.) Світлини супроводжуються описов з вказанням розмірів та цін. "Вітрини" постійно поповнюються, асортимент поширюється.

Майже все з розміщеного на сайті (за невеликими винятками) можна купити. Сайт для цього і існує, щоб ви могли обрати, замовити та придбати - для себе, для рідних людей і навіть на юбілей улюбленому начальнику. Як це зробити, вам розповість сторінка «як купити».