10 фактів про мене та про шиття

1 Стіл, за яким я працюю, завжди порожній. На ньому лежить тільки той виріб, над яким я працюю «суто зараз». Якщо «суто зараз» нічого не шиється – на столі нічого не лежить.

2. Я маю дуже шанобливе ставлення до своєї швейної машинки. День в день вона поділяє зі мною трудові будні вже 17 років, вона мені як подруга.

3. У мене висить дзеркало на стіні за машинкою. Коли я шию, полюбляю зробити півхвилинкову перерву – підняти голову та стрільнути очима самій собі.

4. Я використовую в роботі біля 60 кольорів та відтінків ниток. Колір, який використовується найчастіше – червоний.

5. Графічний редактор рулить: всі викрійки я малюю на комп’ютері. Навички креслення на папері залишилися в далекому минулому.

6. За характером мислення я не дизайнер, а скоріше конструктор. На жодну з моїх сумочок у мене не було готової викрійки: все накреслила самотужки.

7. На панелі задач робочого стола будь-якого комп’ютера є значки працюючих програм, які ніколи не закриваються – наприклад, інтернет-браузер. В моїй голові таким значком сидить якась невідома графічна програма, яку достатньо тільки випадково зачепити – і вона розгортається на повний екран і починає генерувати чергові тримірні конструкції, розкладаючи їх на двомірні викрійки.

8. По причині постійно працюючої в фоновому режимі графічної програми в моїй голові у мене нема паперового блокнота для замальовок. Він зменшився до списку назв «файлів-ідей», який жахливим почерком надряпаний на папірці та причеплений на те саме дзеркало. Час від часу список переглядається, «файли-ідеї», які вже перетворилися в викрійки, видаляються.

9. В будь-якому процесі є дії улюблені, а є нелюбимі. З нелюбимих – кнопки ставити не люблю. Чому? Не знаю.

10. Найулюбленіший процес у мене – листування з замовниками. Чому? Бо це цікаво!